Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przybyło biurowców w mieście, są plany na kolejne. Na który miejscu w kraju jest Lublin?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 stycznia 2019 r. o 16:36 Powrót do artykułu
Widać tu przede wszystkim wynajem nowych, prywatnych biurowcow przez Ratuszowych chłopców i korporacje globalistow. Co do tego pierwszego - płacimy My, wszyscy mieszkańcy, bo przecież w 300 tys mieście urzędnicza mać tak ciężko i owocnie "pracuje", że miastu już brakuje własnych lokalów - musi wynajmować za grube MILIONY ZŁ od prywaciarzy, kolegów dewociaków. Ale miasto się rozwija, nieustanie słyszymy od ratuszowych trolli :)
Kto to jest niby "prywaciarz"? Język politruka z głębokiego PRL... Przedsiębiorcą w gospodarce kapitalistycznej każdy może zostać tylko trzeba mieć odwagę podjąć ryzyko gospodarcze. Gdyby miasto wybudowało swoje lokale to też przy pomocy podwykonawców, bo przecież roboli nie zatrudnia. Wtedy będziesz z kolei narzekał, że ktoś zarabia przy miejskim zamówieniu i dlaczego zarabia pan X a nie Y. Menda zawsze mendą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko biedny urzad miasta nie ma biur i musi wynajmowac od biznesmenow placac 10% wartosci na rok. Tak tym rzadzi ekonom 700 lecia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać tu przede wszystkim wynajem nowych, prywatnych biurowcow przez Ratuszowych chłopców i korporacje globalistow. Co do tego pierwszego - płacimy My, wszyscy mieszkańcy, bo przecież w 300 tys mieście urzędnicza mać tak ciężko i owocnie "pracuje", że miastu już brakuje własnych lokalów - musi wynajmować za grube MILIONY ZŁ od prywaciarzy, kolegów dewociaków. Ale miasto się rozwija, nieustanie słyszymy od ratuszowych trolli :)
Kto to jest niby "prywaciarz"? Język politruka z głębokiego PRL... Przedsiębiorcą w gospodarce kapitalistycznej każdy może zostać tylko trzeba mieć odwagę podjąć ryzyko gospodarcze. Gdyby miasto wybudowało swoje lokale to też przy pomocy podwykonawców, bo przecież roboli nie zatrudnia. Wtedy będziesz z kolei narzekał, że ktoś zarabia przy miejskim zamówieniu i dlaczego zarabia pan X a nie Y. Menda zawsze mendą.
 We wszystkich wątkach inwestycyjnych kilku przygłupów bredzi o deweloperskich spiskach i o bance cenowej, która rzekomo "zaraz pęknie". Pamietam jak 20 lat temu wystartowało forum gazety wyborczej, wtedy tez te same brednie wypisywali co niektorzy, jak to zaraz  banka peknie :))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać tu przede wszystkim wynajem nowych, prywatnych biurowcow przez Ratuszowych chłopców i korporacje globalistow. Co do tego pierwszego - płacimy My, wszyscy mieszkańcy, bo przecież w 300 tys mieście urzędnicza mać tak ciężko i owocnie "pracuje", że miastu już brakuje własnych lokalów - musi wynajmować za grube MILIONY ZŁ od prywaciarzy, kolegów dewociaków. Ale miasto się rozwija, nieustanie słyszymy od ratuszowych trolli :)
Kto to jest niby "prywaciarz"? Język politruka z głębokiego PRL... Przedsiębiorcą w gospodarce kapitalistycznej każdy może zostać tylko trzeba mieć odwagę podjąć ryzyko gospodarcze. Gdyby miasto wybudowało swoje lokale to też przy pomocy podwykonawców, bo przecież roboli nie zatrudnia. Wtedy będziesz z kolei narzekał, że ktoś zarabia przy miejskim zamówieniu i dlaczego zarabia pan X a nie Y. Menda zawsze mendą.
We wszystkich wątkach inwestycyjnych kilku przygłupów bredzi o deweloperskich spiskach i o bance cenowej, która rzekomo "zaraz pęknie". Pamietam jak 20 lat temu wystartowało forum gazety wyborczej, wtedy tez te same brednie wypisywali co niektorzy, jak to zaraz  banka peknie :))
 Na GW ich pobanowali, więc klika trolli dobrej zmiany przeniosła się na fora innych gazet, w tym np DW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co najważniejsze, budowę biurwowców wspiera aktywnie prezydent Zuk, dr Krzysztof Zuk, który korzystnie w imieniu wszystkich mieszkańców najmuje te nowoczesne obiekty, przez co rośniemy w siłę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powierzchni biurowej przybywa, mieszkańców... ubywa.
 Ważne, że stawki za wynajem jakie oferuje Miasto geszefciarzon, są POdwójne - to znak, że stajemy się tętniącą metroPOlią!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, że tak spamuję ale jestem trollem wynajętym przez PiS i za to mi płacą. POtrzebuję POd każdym artykułem dodać odPOwiednią liczbę hejterskich, antyżukowych, wpisów, bo jeśli tego nie zrobię, to centrala mi nie zapłaci. Moje wpisy łatwo rozPOznać, zbitkę liter "po" zawsze piszę z wielkich liter, żeby centrala mogła łatwo rozPOznać ile konkretnie komentarzy dodałem i mi za wszystkie zapłacić. POza tym dostałem rozkazy, żeby cały czas używać słów: "bizancjum", "Fuchmistrzunio", "dewelo-prezydent", "dewelo-sułtan", "dewelo-kamerdyner", "dewelo-cwaniaki". Za wpisy z tymi wyrazami dostaję PO prostu więcej pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nad tym wątkiem czuwa Agencja Pana Artura z Wypchanym Portfelem. Wszelkie wyPOwiedzi kwestionujące fakt, że pustostany biurowcowe najmowane przez UM przyczyniają się do tętniącego rozwoju Koziego Grodu, zostaną bezwzględnie zminusikowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba przyznać że Lublin wygląda teraz nieco jak City of London, Emajzin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
40% tej powierzchni obsadzają telemarketerzy wiszący na słuchawkach za 1.5-2k/m-c, kolejne 20% biurwy z urzędu miasta, 20% pijawki z sektora bankowości i ubezpieczeń, a 20% już teraz stoi puste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba przyznać że Lublin wygląda teraz nieco jak City of London, Emajzin
 Chyba cię trochę POniosło, siepaczu z Agencji don Arturra - czołowego promotora zuczkowo-deweloperskiej cosa nostry. Lublin zaczyna raczej wyglądać jak jakaś kombinacja Detroit i NeaPOlu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin zdycha, a ynwestorzy pakujący kasę w te wszystkie biurwo-klocki wkrótce pojdą z torbami, za wyjątkie oczywiście tych, którym długoterminowe umowy z miastem według podwójnych rynkowych stawek zapewniły z góry odpowiedni zwrot z ynwestycji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie że przybywa biurowców...tylko mam jedno pytanie...KTO KURWA BĘDZIE ZAPIERDALAL NA TYCH JEBANYCH NIETOBOW W BIURACH?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie że przybywa biurowców...tylko mam jedno pytanie...KTO KURWA BĘDZIE ZAPIERDALAL NA TYCH JEBANYCH NIETOBOW W BIURACH?!
 No na pewno nie ty, bezrobotna łajzo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie Sagan a jak tam nowa struktura w Ratuszu i POdział pana wydziału, wszyscy zadowoleni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin jeszcze długo będzie miastem 4 kategorii w Polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin jeszcze długo będzie miastem 4 kategorii w Polsce
 skąd jesteś? bo na pewno nie z pięknego miasta Lublina, które pod wieloma pozytywnymi względami jest w top 10 w Polsce na 940 wszystkich miast
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakos nie jestem bezrobotny mamuci ***ie PiSowskiego proboszcza molestujacego dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ocho...odezwala sie biurowa lajza i nierób.Co...podeptana zostala godność kawozlopa i o***acza zyciowego??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha, jak zwykle skowyt paru nieudaczników w komentarzach...widać że niektóre głąby jeszcze mentalnie nie wyszły z PRL i zapewne do końca żywota już nie wyjdą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...